kariera

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM I POSZERZANIEM OFERTY SZKOLENIOWEJ, FIRMA ROLEWICZ DATA PROTECTION PROWADZI STAŁY NABÓR WYKŁADOWCÓW ORAZ TRENERÓW SZKOLEŃ Z DZIEDZINY:

  • ochrony praw na dobrach niematerialnych: ochrony danych osobowych, tajemnicy przedsiębiorstwa, tajemnic zawodowych i branżowych, informacji publicznej,
  • zarządzania: bezpieczeństwem informacji, naruszeniami ochrony danych, ryzykiem oraz ciągłością działania.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@rolewicz.com.pl Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przez firmę Rolewicz Data Protection procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane dalej RODO. Wyrażam jednocześnie zgodę na używanie przez Rolewicz Data Protection środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że zapoznałem (am) się z klauzulą informacyjną w Polityce prywatności RDP i wiem, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie ”

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotycząca rekrutacji w Polityce prywatności RDP.

CV i listy motywacyjne nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych zostaną usunięte i nie będą podlegać dalszemu przetwarzaniu.